Poradnia Dietetyczna Magdalena Waberska-Kaczmarek

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Magdalena Waberska-Kaczmarek to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Poznaniu, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i zdrowym odżywianiem.

Pracownicy Poradni Dietetycznej Magdalena Waberska-Kaczmarek są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie udzielą szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 663 722... i uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Dojazd 30, 60-631 Poznań. Współrzędne geograficzne można skopiować i wprowadzić do nawigacji, aby łatwo znaleźć miejsce.

Poradnia Dietetyczna Magdalena Waberska-Kaczmarek specjalizuje się w obszarze dietetyki, zaburzeń łaknienia i odżywiania. Jej usługi obejmują porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie dietetyczne, a także pomoc w doborze odpowiednich suplementów diety. Firma skupia się na zdrowym odżywianiu i promowaniu diety jako kluczowego elementu utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Poradnia Dietetyczna Magdalena Waberska-Kaczmarek to miejsce, gdzie można skonsultować się z lekarzem dietetykiem, skorzystać z porad specjalistów oraz uzyskać wsparcie w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych. Gabinet dietetyczny oferuje profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług Poradni Dietetycznej Magdalena Waberska-Kaczmarek, zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów. Możesz również podzielić się swoją opinią na temat firmy w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Dojazd 30, 60-631 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *