Poradnia Dietetyczna Małgorzata Leśnikowska

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Małgorzata Leśnikowska to renomowana firma zlokalizowana w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Adres, pod którym Poradnia Dietetyczna Małgorzata Leśnikowska prowadzi swoją działalność to ul. Bukowskiego 2 lok. 24, 10-699 Olsztyn. Jeśli chcesz osobiście spotkać się z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi z zakresu dietetyki. Do najczęściej pojawiających się w branży należą: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, porady dotyczące zdrowej diety, współpraca z lekarzami dietetykami, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego.

Poradnia Dietetyczna Małgorzata Leśnikowska dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów, oferując im fachową pomoc w doborze odpowiedniej diety. Jeśli potrzebujesz porady dietetyka, specjalisty od żywienia lub chcesz skonsultować swoje problemy związane z odżywianiem, ta firma jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Poradni Dietetycznej Małgorzata Leśnikowska i podziel się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie". Jesteśmy przekonani, że profesjonalne podejście i wysoka jakość usług sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru tej poradni dietetycznej.

Listing Tags
Address
ul. Bukowskiego 2 lok. 24, 10-699 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *