Poradnia Dietetyczna Mgr Monika Olszewska-Kubala

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Mgr Monika Olszewska-Kubala to renomowana firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w malowniczej miejscowości Kielce, w województwie świętokrzyskim.

Nasi wykwalifikowani dietetycy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności oraz oferowanych produktów i usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić Ci profesjonalną pomoc.

Aby skontaktować się z nami, wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail: monika.olszewska-kubala@wp.pl. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Nasza siedziba znajduje się pod adresem ul. Przecznica 3, 25-513 Kielce. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Nasza oferta obejmuje pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, kompleksowe porady dietetyczne, opracowywanie zdrowych diet, konsultacje z lekarzem dietetykiem oraz wiele innych.

Wierzymy, że nasze doświadczenie w branży oraz wysoko wykwalifikowany personel zapewnią Ci wysoki poziom kompetencji i obsługi. Jesteśmy dumni z naszej reputacji i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnej poradni dietetycznej, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i żywieniowe, to Poradnia Dietetyczna Mgr Monika Olszewska-Kubala jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Listing Tags
Address
ul. Przecznica 3, 25-513 Kielce świętokrzyskie5.0(4 opinie)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *