Poradnia Dietetyczna Milena Olaszewska

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Milena Olaszewska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w urokliwej miejscowości Mańkowo, w województwie mazowieckim.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są ekspertami w dziedzinie dietetyki i z przyjemnością udzielą Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności, oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez email: protec@wp.pl.

Nasza siedziba znajduje się pod adresem 09-411 Mańkowo 52. Jeśli chciałbyś spotkać się osobiście z właścicielem firmy, podajemy również współrzędne GPS naszej siedziby.

W naszej branży większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, kompleksowe doradztwo dietetyczne, zdrowe diety, porady dotyczące diety dla zdrowia, konsultacje z lekarzem dietetykiem, gabinety dietetyczne, diety opracowane przez specjalistów, poradnie dietetyczne oraz profesjonalne wsparcie i porady od dietetyków.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, możemy zagwarantować wysoki poziom obsługi i kompetencje naszych pracowników, które są niezbędne do skutecznego rozwiązania wszelkich zleconych przedsięwzięć. Jesteśmy przekonani, że nasza firma Poradnia Dietetyczna Milena Olaszewska spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę.

Listing Tags
Address
09-411 Mańkowo 52 mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *