Poradnia Dietetyczna Panacea Bartosz Osiński

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Panacea Bartosz Osiński to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Koninie, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

W Poradni Dietetycznej Panacea Bartosz Osiński znajdziesz profesjonalne wsparcie w zakresie zdrowego odżywiania i utrzymania właściwej diety. Nasi doświadczeni dietetycy pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów związanych z wagą, zdrowiem i samopoczuciem.

W ofercie firmy znajdują się m.in. porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lekarzy dietetyków, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie dietetyki.

W Poradni Dietetycznej Panacea Bartosz Osiński dbamy o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dlatego korzystamy z najnowszych metod i technik, które pozwalają nam zapewnić naszym klientom kompleksową i skuteczną pomoc w osiągnięciu ich celów zdrowotnych.

Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie zdrowego odżywiania i dietetyki, skontaktuj się z nami już dziś. Możesz zadzwonić pod numer telefonu 518 076... lub wysłać wiadomość na adres mailowy bosinski0@gmail.com. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Gosławickiej 17, 62-510 Konin.

Poradnia Dietetyczna Panacea Bartosz Osiński to miejsce, gdzie Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są naszym priorytetem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Listing Tags
Address
ul. Gosławicka 17, 62-510 Konin wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *