Poradnia Dietetyczna Szlachetne Zdrowie Marta Połatajko

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Szlachetne Zdrowie Marta Połatajko to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Inowrocław i oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności oraz oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 570 603... i porozmawiać z naszym przedstawicielem.

Jeśli wolisz, możesz również odwiedzić nas osobiście w naszej siedzibie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lok. 9 w Inowrocławiu. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, podajemy również współrzędne geograficzne [kopiuj].

Nasza firma specjalizuje się w różnych obszarach związanych z dietetyką, takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu zakresowi usług, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Poradnia Dietetyczna Szlachetne Zdrowie Marta Połatajko jest gotowa pomóc Ci w osiągnięciu zdrowej diety i poprawie Twojego samopoczucia. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij dbać o swoje zdrowie!

Listing Tags
Address
ul. Wojska Polskiego 2 lok. 9, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *