Poradnia Dietetyczna Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Strzelce Opolskie, w województwie opolskim. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie odżywianie i dbanie o zdrowie.

W Poradni Dietetycznej Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek zatrudnieni są wykwalifikowani dietetycy, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie dietetyki. Są w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, Poradnia Dietetyczna Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek zapewnia wysoki poziom obsługi i kompetencji.

W ofercie Poradni Dietetycznej Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką. Firma specjalizuje się w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, oferując kompleksowe wsparcie i pomoc w powrocie do zdrowego stylu życia. Dietetycy Poradni Dietetycznej Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek opracowują również indywidualne plany żywieniowe, dostosowane do potrzeb i celów każdego klienta. W ramach oferty można skorzystać z porad lekarza dietetyka, a także skonsultować się z dietetykiem w gabinecie dietetycznym.

Poradnia Dietetyczna Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek cieszy się uznaniem klientów dzięki skutecznym i profesjonalnym usługom. Jeśli szukasz wsparcia w osiągnięciu zdrowej diety i stylu życia, skontaktuj się z Poradnią Dietetyczną Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek. Siedziba firmy mieści się pod adresem 47-100 Strzelce Opolskie ul. Krakowska 43 lok. 3. Możesz również skorzystać z kontaktu telefonicznego pod numerem (77) 88... lub odwiedzić firmę osobiście, korzystając z podanych współrzędnych geograficznych. Poradnia Dietetyczna Zdrowa Kaloria Alicja Kałka-Pisarek jest gotowa pomóc Ci w osiągnięciu zdrowia i dobrej kondycji.

Listing Tags
Address
ul. Krakowska 43 lok. 3, 47-100 Strzelce Opolskie opolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *