Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa „Slim” Monika Majcher-Lipiejko

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa "Slim" Monika Majcher-Lipiejko to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Bartoszycach, w województwie warmińsko-mazurskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i zdrowym odżywianiem.

Pracownicy Poradni Dietetyczno-Żywieniowej "Slim" są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie udzielą szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi poprzez email: monika@slimbartoszyce.pl lub telefonicznie pod numerem 505 539.

Jeśli preferujesz spotkanie osobiste, przedstawiciel firmy Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa "Slim" Monika Majcher-Lipiejko jest dostępny pod adresem ul. Gdańska 3, 11-200 Bartoszyce. W przypadku korzystania z nawigacji GPS, można skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką, takich jak diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Oferuje również porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego. Lekarz dietetyk z Poradni Dietetyczno-Żywieniowej "Slim" Monika Majcher-Lipiejko zapewni profesjonalną opiekę i wsparcie w osiąganiu zdrowej diety.

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji pracowników firmy, wynikający z wieloletniego doświadczenia w branży, gwarantuje spełnienie oczekiwań klientów oraz skuteczną realizację powierzonych projektów. Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa "Slim" Monika Majcher-Lipiejko to miejsce, gdzie zdrowie i dieta są priorytetem, a profesjonalna obsługa klienta stoi na pierwszym miejscu.

Listing Tags
Address
ul. Gdańska 3, 11-200 Bartoszyce warmińsko-mazurskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *