Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej Agata Bereźnicka

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej Agata Bereźnicka to renomowana firma z siedzibą w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Poradnią Dietetyki Klinicznej i Sportowej Agata Bereźnicka poprzez email: agatabereznicka2@onet.eu lub telefon: 607 943...

Jeśli preferujesz spotkanie osobiste, przedstawiciel firmy Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej Agata Bereźnicka jest dostępny pod adresem 85-665 Bydgoszcz ul. Powstańców Śląskich 9/II lok. 15. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

W zakresie działalności większości przedsiębiorstw z branży dietetycznej, Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej Agata Bereźnicka oferuje usługi takie jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, porady dotyczące zdrowego odżywiania oraz współpracę z lekarzami dietetykami.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, firma gwarantuje wysoki poziom obsługi oraz kompetencje swoich pracowników, którzy są w stanie sprostać wszelkim zleceniom zleconym Poradni Dietetyki Klinicznej i Sportowej Agata Bereźnicka.

Listing Tags
Address
ul. Powstańców Śląskich 9/II lok. 15, 85-665 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *