Poradnia Dietetyki Klinicznej Równowaga Patrycja Szeliga

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyki Klinicznej Równowaga Patrycja Szeliga to renomowana firma działająca w obszarze usług dietetycznych. Nasza poradnia znajduje się w Gdańsku, a jej założycielką i głównym specjalistą jest Patrycja Szeliga - magister dietetyki i położna.

W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na układaniu planów żywieniowych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia pacjentów. Nasz główny cel to przywrócenie równowagi hormonalnej w organizmie poprzez dokładną analizę wyników badań i dokumentacji medycznej. W trakcie konsultacji staramy się znaleźć prawdziwą przyczynę problemów zdrowotnych i opracować odpowiednie rozwiązania.

Oferujemy konsultacje specjalistyczne, które mogą odbywać się online przez Skype lub telefon. Podczas tych spotkań analizujemy wypełniony przez pacjenta kwestionariusz oraz dotychczasowe nawyki żywieniowe. Na tej podstawie opracowujemy spersonalizowane plany żywieniowe dla osób z różnymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca, alergie, nadciśnienie czy Hashimoto. Ponadto, udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania i przygotowujemy plany suplementacji, uwzględniające konkretne preparaty, w formie pliku PDF.

Nasza oferta obejmuje również konsultacje specjalistyczne dla par oraz konsultacje kontrolne. Podczas tych spotkań analizujemy dzienniczek żywieniowy pacjenta, omawiamy wyniki badań i w razie potrzeby modyfikujemy zalecenia dietetyczne oraz plan suplementacji. Dodatkowo, przygotowujemy 1- lub 3-miesięczne pakiety z przepisami, które pomogą naszym klientom utrzymać zdrową dietę na dłuższy okres czasu.

Jeśli szukasz profesjonalnej poradni dietetycznej, skontaktuj się z nami i umów na wizytę w naszej poradni. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w osiągnięciu równowagi i zdrowia poprzez odpowiednie żywienie i suplementację. Nasza firma działa na terenie całego kraju, włączając w to dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie oraz zachodniopomorskie.

Listing Tags
Address
Dietetycy

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *