Poradnia Odchudzania i Odżywiania Odnowa Joanna Stańczyk

Listing Category
Description

Poradnia Odchudzania i Odżywiania Odnowa Joanna Stańczyk to firma z siedzibą w Łodzi, w województwie łódzkim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług i produktów związanych z zdrowym odżywianiem.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o oferowanych przez firmę produktach i usługach, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 500 045... lub drogą mailową na adres joastanczyk@gmail.com.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, Poradnia Odchudzania i Odżywiania Odnowa Joanna Stańczyk znajduje się pod adresem 91-615 Łódź, ul. Klimatyczna 16. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć siedzibę firmy.

Zakres działalności Poradni Odchudzania i Odżywiania Odnowa Joanna Stańczyk obejmuje m.in. usługi dietetyczne, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dotyczące zdrowej diety, konsultacje z lekarzem dietetykiem oraz prowadzenie gabinetu dietetycznego. Firma oferuje również diety dostosowane do indywidualnych potrzeb i poradnictwo dietetyczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiemu poziomowi wiedzy i kompetencji, Poradnia Odchudzania i Odżywiania Odnowa Joanna Stańczyk zapewnia swoim klientom spełnienie oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych projektów. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, ta firma będzie doskonałym wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Klimatyczna 16, 91-615 Łódź Bałuty, łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *