Poradnia Odchudzania i Odżywiania „Równowaga”

Listing Category
Description

Poradnia Odchudzania i Odżywiania "Równowaga" to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Pabianice, położonej w województwie łódzkim.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej opiece nad osobami zainteresowanymi zdrowym odżywianiem oraz redukcją masy ciała. Nasz zespół doświadczonych dietetyków oferuje szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów.

W Poradni "Równowaga" skupiamy się na zdrowym stylu życia i dążeniu do osiągnięcia harmonii między ciałem a umysłem. Nasze usługi obejmują profesjonalne poradnictwo żywieniowe, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, a także monitorowanie postępów i udzielanie wsparcia w trakcie procesu odchudzania.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób z zaburzeniami łaknienia i odżywiania, jak i do tych, którzy po prostu pragną poprawić swoje zdrowie i samopoczucie poprzez odpowiednie odżywianie. Współpracujemy również z lekarzami dietetykami, aby zapewnić naszym klientom kompleksową opiekę medyczną.

Nasza siedziba znajduje się pod adresem 95-200 Pabianice, ul. 20 Stycznia 7. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, podajemy również dokładne współrzędne geograficzne firmy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 604 547... lub drogą mailową na adres monikajelinska@o2.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na wizytę.

W Poradni Odchudzania i Odżywiania "Równowaga" dbamy o satysfakcję naszych klientów. Zachęcamy do pozostawienia opinii o naszej firmie w sekcji "Oceny i opinie". Dołącz do grona zadowolonych klientów i rozpocznij drogę do zdrowego i harmonijnego życia dzięki naszej profesjonalnej opiece dietetycznej.

Listing Tags
Address
ul. 20 Stycznia 7, 95-200 Pabianice łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *