Poradnia Żywienia i Odchudzania MojaDietetyczka24 Monika Pogoda-Marcinkiewicz

Listing Category
Description

Poradnia Żywienia i Odchudzania MojaDietetyczka24 Monika Pogoda-Marcinkiewicz to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Zielonej Górze, w województwie lubuskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i odchudzaniem.

Pracownicy Poradni Żywienia i Odchudzania MojaDietetyczka24 Monika Pogoda-Marcinkiewicz są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie udzielą szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi poprzez email: monika@mojadietetyczka24.pl lub telefonicznie pod numerem 601 753.

Firma mieści się pod adresem 65-562 Zielona Góra, ul. Sucharskiego 28. Jeśli chcesz spotkać się z przedstawicielem Poradni Żywienia i Odchudzania MojaDietetyczka24 Monika Pogoda-Marcinkiewicz osobiście, podane współrzędne geograficzne siedziby pomogą Ci w znalezieniu miejsca.

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką, takie jak konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, porady dotyczące zdrowej diety oraz wiele innych. Poradnia Żywienia i Odchudzania MojaDietetyczka24 Monika Pogoda-Marcinkiewicz to również miejsce, gdzie można skorzystać z usług lekarza dietetyka oraz gabinetu dietetycznego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz wysokiemu poziomowi kompetencji i obsługi klientów, Poradnia Żywienia i Odchudzania MojaDietetyczka24 Monika Pogoda-Marcinkiewicz cieszy się uznaniem wśród swoich klientów. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Listing Tags
Address
ul. Sucharskiego 28, 65-562 Zielona Góra lubuskie5.0(4 opinie)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *