Poradnia Żywieniowa Dietetyk Plus Katarzyna Giers

Listing Category
Description

Poradnia Żywieniowa Dietetyk Plus Katarzyna Giers to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim, w województwie mazowieckim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Aby dowiedzieć się więcej o usługach świadczonych przez Poradnię Żywieniową Dietetyk Plus Katarzyna Giers, zachęcamy do kontaktu poprzez email: dietetykplus@gmail.com lub telefon: 794 262...

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Reymonta 48 lok. 1, 05-827 Grodzisk Mazowiecki. Możesz również skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych [kopiuj].

W branży dietetycznej, najczęściej spotykane usługi to m.in. konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, porady dotyczące zdrowej diety, współpraca z lekarzami dietetykami, a także prowadzenie gabinetów dietetycznych.

Poradnia Żywieniowa Dietetyk Plus Katarzyna Giers stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli szukasz wsparcia w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych i chcesz skorzystać z usług doświadczonego dietetyka, ta firma jest idealnym wyborem.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Poradni Żywieniowej Dietetyk Plus Katarzyna Giers i podziel się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Reymonta 48 lok. 1, 05-827 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *