Pracownia Dietetyki i Naturoterapii Agnieszka Tereszczyńska

Listing Category
Description

Pracownia Dietetyki i Naturoterapii Agnieszka Tereszczyńska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Poznań, w województwie wielkopolskim.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dietetyki i naturoterapii. Nasz zespół doświadczonych dietetyków i terapeutów oferuje kompleksowe wsparcie w osiąganiu zdrowej wagi, poprawie stanu zdrowia oraz utrzymaniu równowagi organizmu.

W Pracowni Dietetyki i Naturoterapii Agnieszka Tereszczyńska stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze usługi obejmują konsultacje dietetyczne, opracowywanie spersonalizowanych planów żywieniowych, a także terapię naturalnymi metodami leczenia.

Nasi dietetycy specjalizują się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia oraz porady dietetyczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w osiągnięciu ich celów zdrowotnych i poprawie jakości życia.

Nasza siedziba znajduje się pod adresem 61-664 Poznań ul. Ozimina 16. Jeśli chcesz skontaktować się z nami osobiście, zapraszamy do skorzystania z podanych współrzędnych geograficznych.

Jesteśmy dumni z licznych pozytywnych opinii naszych klientów, którzy doceniają nasze profesjonalne podejście i skuteczność naszych usług. Zachęcamy również do pozostawienia swojej opinii o naszej firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Dołącz do grona zadowolonych klientów Pracowni Dietetyki i Naturoterapii Agnieszka Tereszczyńska i zacznij dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie już dziś!

Listing Tags
Address
ul. Ozimina 16, 61-664 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *