Praktyczne Porady Dietetyczne – Jakub Puchalski

Listing Category
Description

Praktyczne Porady Dietetyczne - Jakub Puchalski to firma działająca w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Jestem Jakub Puchalski, dietetykiem, który oferuje wsparcie w uzyskaniu odpowiedniej sylwetki dla osób w każdym wieku. Moje usługi są dostępne zarówno online, jak i poprzez konsultacje telefoniczne.

Odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do odzyskania lub uzyskania zdrowia oraz zbudowania wymarzonej sylwetki. W Praktycznych Poradach Dietetycznych oferuję szeroki zakres usług, które pomogą Ci osiągnąć te cele. W moim internetowym gabinecie dietetycznym układam i sprzedaję online jadłospisy. Udzielam również porad osobom chorym, otyłym, wegetarianom i sportowcom.

Praktyczne Porady Dietetyczne to najlepszy wybór, ponieważ moje przepisy są łatwe do przygotowania. Stawiam na odpowiednią kaloryczność, smak, zdrowie i dostępność składników. Kupując pakiety dostępne od ręki, otrzymujesz 7 jadłospisów i suplementację. Moja oferta gotowych jadłospisów obejmuje diety redukcyjne o kaloryczności 1600 i 1800 kilokalorii, diety redukcyjne dla otyłych o kaloryczności 2200 kilokalorii, diety wegetariańskie o kaloryczności 1600 i 1800 kilokalorii oraz diety dla sportowców o kaloryczności 2800 kilokalorii.

Polecam również wykupienie abonamentu dietetycznego, który obejmuje indywidualnie dopasowane pod względem kalorii jadłospisy. W ramach abonamentu najpierw przeprowadzam konsultacje telefoniczne, aby poznać Twoje nawyki żywieniowe, problemy zdrowotne i inne istotne czynniki. Następnie przesyłam jadłospisy, a po dwóch tygodniach proszę o informacje zwrotne dotyczące smaku i sytości posiłków. Jeśli dieta jest dobrze przyjęta, wprowadzam dzień, w którym możesz spożywać dowolne, nawet niezdrowe produkty. W trakcie współpracy udzielam również porad w ramach edukacji żywieniowej, co pozwala uelastycznić dietę. Współpracę kończymy dietą stabilizacyjną, która pozwala na samodzielne wyliczanie kalorii i zastępowanie produktów innymi.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura pod adresem ul. Dębowa 2, 76-231 Damnica. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego! Chętnie udzielę dodatkowych informacji o ofercie Praktycznych Porad Dietetycznych!

Listing Tags
Address
Dietetycy

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *