„Pro-Porcja” Poradnia Dietetyczna

Listing Category
Description

"Zdrowa Linia" Poradnia Dietetyczna to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Kościan, położonej w województwie wielkopolskim.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług świadczonych przez "Zdrowa Linia" Poradnia Dietetyczna, zachęcamy do kontaktu poprzez email: ratajczak.daria@o2.pl lub telefonicznie pod numerem 783 476...

"Zdrowa Linia" Poradnia Dietetyczna mieści się pod adresem ul. Maya 53, 64-000 Kościan. Jeśli chcesz spotkać się z przedstawicielem firmy osobiście, podane współrzędne geograficzne siedziby pomogą Ci w dotarciu na miejsce.

W ofercie firm z branży dietetycznej często znajdują się usługi takie jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania, współpraca z lekarzami dietetykami, gabinety dietetyczne oraz poradnie dietetyczne.

Długoletnie doświadczenie firmy na rynku pozwala nam zapewnić, że pracownicy "Zdrowa Linia" Poradnia Dietetyczna są wysoko wykwalifikowani i posiadają niezbędne kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoki poziom obsługi i profesjonalne podejście do realizacji zleconych przedsięwzięć.

Listing Tags
Address
ul. Maya 53, 64-000 Kościan wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *