Profidiet

Listing Category
Description

Profidiet to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w malowniczym Dzierżoniowie, w województwie dolnośląskim. Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez firmę produktami i usługami, możesz skontaktować się z nimi drogą telefoniczną pod numerem (74) 83... lub wysłać wiadomość mailową na adres marzena@dietetyk.wroclaw.pl.

Profidiet zapewnia szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Ich doświadczeni pracownicy specjalizują się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta oraz dieta dla zdrowia. Firma oferuje również usługi lekarza dietetyka, a także prowadzi gabinet i poradnię dietetyczną.

Jeśli chcesz odwiedzić siedzibę Profidiet osobiście, możesz udać się pod adres: ul. Sikorskiego 11-13, 58-200 Dzierżoniów. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać współrzędne geograficzne firmy: 50.73838N, 16.64952E.

Profidiet gwarantuje swoim klientom wysoki poziom obsługi i kompetencji, dzięki doświadczeniu swoich pracowników w branży. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy dietetycznej, warto skorzystać z usług tej renomowanej firmy.

Listing Tags
Address
ul. Sikorskiego 11 -13, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *