„przy Stole” Pracownia Zdrowego Życia Ewa Dobek

Listing Category
Description

"przy Stole" Pracownia Zdrowego Życia Ewa Dobek to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Łodzi, województwie łódzkim, firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań związanych z zdrowym stylem życia.

Niestety, firma nie udostępniła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby dowiedzieć się więcej o "przy Stole" Pracownia Zdrowego Życia Ewa Dobek, zachęcamy do kontaktu poprzez email: ewa-dobek@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 509 667...

Jeśli preferujesz bezpośredni kontakt, możesz odwiedzić siedzibę firmy, która znajduje się pod adresem: ul. Piotrkowska 17 lok. 40u, 90-406 Łódź. W celu łatwiejszego dotarcia, można skorzystać z nawigacji GPS i wpisać współrzędne geograficzne firmy: 51.77401N, 19.45516E.

Branża, w której działa "przy Stole" Pracownia Zdrowego Życia Ewa Dobek, skupia wiele firm oferujących usługi z zakresu dietetyki. Wśród nich znajdują się specjaliści od dietetyki, lekarze dietetycy, gabinety dietetyczne oraz poradnie dietetyczne. Firma skupia się na zdrowym odżywianiu, oferując porady dietetyczne, diety dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania.

Długoletnie doświadczenie "przy Stole" Pracownia Zdrowego Życia Ewa Dobek na rynku gwarantuje wysoki poziom obsługi oraz kompetencje pracowników, którzy są w stanie sprostać wszelkim zleceniom związanym z zdrowym stylem życia.

Listing Tags
Address
ul. Piotrkowska 17 lok. 40u, 90-406 Łódź Śródmieście, łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *