Salon Wrocławski Sp. z o.o.

Listing Category
Description

Salon Wrocławski Sp. z o.o. to renomowana firma z siedzibą we Wrocławiu, w województwie dolnośląskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług i doradztwa związanych z zdrowym odżywianiem.

Niestety, firma nie udostępniła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług świadczonych przez Salon Wrocławski Sp. z o.o., zachęcamy do kontaktu poprzez email: info@salonwroclawski.pl lub telefon: 666 363...

Siedziba firmy znajduje się pod adresem 50-442 Wrocław, ul. Kościuszki 111 lok. 2u. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, warto skorzystać z dokładnych współrzędnych geograficznych firmy.

Salon Wrocławski Sp. z o.o. to profesjonalna firma, która od lat działa na rynku. Dzięki temu możemy mieć pewność, że pracownicy firmy zapewnią wysoki poziom obsługi i posiadają niezbędne kompetencje do realizacji powierzonych zadań.

Wśród usług oferowanych przez firmę znajdują się m.in.:

- Konsultacje z dietetykiem
- Pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania
- Indywidualne plany dietetyczne
- Poradnictwo dotyczące zdrowego odżywiania
- Wizyty u lekarza dietetyka
- Gabinety dietetyczne
- Diety opracowane przez specjalistów
- Poradnie dietetyczne
- Indywidualne porady dietetyka

Salon Wrocławski Sp. z o.o. to firma, która dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i bogatemu doświadczeniu, możemy być pewni, że otrzymamy kompleksową i skuteczną pomoc w dziedzinie dietetyki.

Listing Tags
Address
ul. Kościuszki 111 lok. 2u, 50-442 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *