„Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej

Listing Category
Description

"Szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy "Sanvita" Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej, która ma swoją siedzibę w Warszawie, w województwie mazowieckim.

Nasza firma specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług i produktów. Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat naszej oferty, ale możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem drogą mailową, pod adresem info@instytutsanvita.pl lub telefoniczną pod numerem 535 300..., aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli wolisz spotkać się osobiście, zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Herbu Janina 3 lok. 42, w Warszawie. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dietetyczne, diety dla zdrowia oraz usługi lekarza dietetyka. Posiadamy również gabinet dietetyczny oraz poradnię dietetyczną, gdzie nasi specjaliści służą fachową pomocą.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie naszych pracowników oraz szeroki zakres świadczonych usług pozwolą spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dbania o zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie."

Listing Tags
Address
ul. Herbu Janina 3 lok. 42, 02-972 Warszawa mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *