Start Dietetyka i Modelowanie Sylwetki Anna Bartosik

Listing Category
Description

Start Dietetyka i Modelowanie Sylwetki Anna Bartosik to renomowana firma z branży salonów SPA i odnowy biologicznej. Zlokalizowana w Lesznie, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług, które pomogą Ci zadbać o swoje ciało i umysł.

Pracownicy Start Dietetyka i Modelowanie Sylwetki Anna Bartosik są wysoko wykwalifikowani i zawsze służą szczegółowymi informacjami na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 793 191.

Jeśli wolisz spotkać się osobiście z przedstawicielem firmy, zapraszamy do odwiedzenia siedziby w Lesznie, ul. Władysława Jagiełły 41 lok. 4. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Start Dietetyka i Modelowanie Sylwetki Anna Bartosik specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z odnową biologiczną i relaksem. Ich oferta obejmuje m.in. salon SPA, gabinety odnowy biologicznej oraz ośrodek SPA. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi pracowników, firma gwarantuje spełnienie Twoich oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z usług Start Dietetyka i Modelowanie Sylwetki Anna Bartosik i odkrycia nowego poziomu relaksu i odnowy biologicznej.

Listing Tags
Address
ul. Władysława Jagiełły 41 lok. 4, 64-100 Leszno wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *