STROFIT Aneta Strelau

Listing Category
Description

STROFIT Aneta Strelau to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie dietetyki, to właśnie tutaj powinieneś się zgłosić.

Firma oferuje szeroki zakres usług, które obejmują m.in. konsultacje z doświadczonym dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także kompleksowe wsparcie w doborze odpowiedniej diety dla zdrowia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 513 838... lub wysłać wiadomość e-mail na adres recepcja@strelmedica.pl.

Jeśli wolisz spotkać się osobiście z przedstawicielem firmy STROFIT Aneta Strelau, zapraszamy do odwiedzenia siedziby znajdującej się pod adresem 03-134 Warszawa ul. Pajdaka 7 lok. 25. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

W branży dietetycznej istnieje wiele firm, ale STROFIT Aneta Strelau wyróżnia się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy, firma oferuje kompleksowe usługi, które obejmują m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie spersonalizowanych diet oraz prowadzenie gabinetu dietetycznego. Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie diety i zdrowego odżywiania, to STROFIT Aneta Strelau jest idealnym wyborem.

Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy STROFIT Aneta Strelau i przekonaj się, jak wiele korzyści możesz osiągnąć dzięki profesjonalnej opiece dietetycznej. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Pajdaka 7 lok. 25, 03-134 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *