Studio Figura Oława

Listing Category
Description

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Studio Figura Oława, która specjalizuje się w kosmetologii estetycznej. Nasze studio to miejsce, w którym troszczymy się o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Oferujemy szeroki zakres zabiegów, które pomogą Ci zadbać o skórę i sylwetkę.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do pielęgnacji skóry. Oferujemy również zabiegi ujędrniające, odchudzające, odmładzające i wyszczuplające ciało. Wykorzystujemy preparaty i kosmetyki, które zostały przebadane laboratoryjnie oraz nowoczesne urządzenia o potwierdzonej skuteczności. W naszym studio znajdziesz wiele opcji, takich jak liposukcja kawitacyjna, lipolaser, endermologia, fala RF, masaż podciśnieniowy, kriolipoliza, zabiegi ultradźwiękowe, zabiegi falami elektromagnetycznymi oraz saunę karbonową.

Aby jeszcze skuteczniej osiągnąć Twoje cele, zapraszamy na indywidualne konsultacje dietetyczne. Nasz doświadczony dietetyk przygotuje dla Ciebie zbilansowaną i spersonalizowaną dietę, która przyspieszy osiągnięcie oczekiwanych efektów.

To jednak nie wszystko! W Studio Figura Oława mamy także strefę Wellness & Fitness, gdzie możesz trenować na różnych urządzeniach, takich jak symulator schodów, platforma wibracyjna, rower poziomy, bieżnia z podciśnieniem, a także poddać się elektrostymulacji, limfodrenażowi i rolowaniu. Nasze treningi nie tylko wzmocnią Twoje mięśnie i poprawią elastyczność, ale także pomogą Ci szybko pozbyć się zbędnych kilogramów i wyszczuplić sylwetkę.

Uzupełnieniem naszej oferty są kosmetyki i suplementy diety naszej własnej marki, które pomogą Ci utrzymać piękno i zdrowie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w Studiu Figura Oława. Dajemy Ci możliwość poczucia się piękną i pewną siebie!

Zasięg działania naszej firmy obejmuje obszar dolnośląskiego, opolskiego, brzeskiego, nyskiego, oławskiego oraz strzelińskiego.

Listing Tags
Address
Salony i gabinety kosmetyczne

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *