Tomczak-Gorzelniak Aneta Poradnia Żywienia Człowieka

Listing Category
Description

Tomczak-Gorzelniak Aneta Poradnia Żywienia Człowieka to renomowana firma z siedzibą w Wolsztynie, w województwie wielkopolskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Nasza firma skupia się na zapewnieniu kompleksowej opieki dietetycznej, mającej na celu poprawę jakości życia naszych klientów. Nasz zespół doświadczonych dietetyków posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji, zdobytych dzięki wieloletniej działalności w branży. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom spełnienie ich oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych nam projektów.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne usługi, które obejmują m.in. diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniej diety, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Oferujemy również porady dietetyczne, które pomogą Ci utrzymać zdrową wagę i poprawić stan zdrowia.

Nasza poradnia dietetyczna jest miejscem, gdzie możesz spotkać się z naszym przedstawicielem osobiście. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się pod adresem ul. Wodna 9, 64-200 Wolsztyn. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty i umówić się na wizytę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 669 342... lub mailowego pod adresem anettom1@wp.pl. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Tomczak-Gorzelniak Aneta Poradnia Żywienia Człowieka to firma, która dba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Listing Tags
Address
ul. Wodna 9, 64-200 Wolsztyn wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *