„Twój Dietetyk” Justyna Walerowska

Listing Category
Description

"Twój Dietetyk" Justyna Walerowska to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Łodzi, w województwie łódzkim. Jej siedziba mieści się pod adresem ul. Służbowa 35 lok. 132b, 92-305 Łódź. Możesz skontaktować się z pracownikami firmy poprzez email: justynkawalerowska@o2.pl lub telefonicznie pod numerem 881 928.

"Twój Dietetyk" Justyna Walerowska oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Jej doświadczeni pracownicy udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Firma specjalizuje się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

"Twój Dietetyk" Justyna Walerowska dba o wysoki poziom obsługi i kompetencji swoich pracowników, dzięki czemu zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo i wsparcie w dziedzinie dietetyki. Jeśli szukasz specjalisty, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i dietetyczne, skorzystaj z usług "Twój Dietetyk" Justyny Walerowskiej.

Listing Tags
Address
ul. Służbowa 35 lok. 132b, 92-305 Łódź Widzew, łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *