Urszula Borkowska Dietetyk

Listing Category
Description

Urszula Borkowska Dietetyk to firma zlokalizowana w Białymstoku, w województwie podlaskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nimi za pomocą adresu e-mail: urszulaborkowska.dietetyk@gmail.com.

Firma Urszula Borkowska Dietetyk mieści się przy ulicy Elewatorskiej 13, w Białymstoku. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

W ramach swojej działalności, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Specjaliści z Urszula Borkowska Dietetyk zajmują się m.in. leczeniem zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywaniem indywidualnych planów dietetycznych, udzielaniem porad dotyczących zdrowego odżywiania oraz prowadzeniem gabinetu dietetycznego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiemu poziomowi wiedzy, firma Urszula Borkowska Dietetyk zapewnia klientom spełnienie ich oczekiwań oraz skuteczną realizację powierzonych projektów. Jej specjaliści są zaangażowani w pomoc klientom w osiągnięciu zdrowej diety i poprawie ogólnego stanu zdrowia.

Jeśli szukasz profesjonalnej poradni dietetycznej, gabinetu dietetycznego lub lekarza dietetyka, Urszula Borkowska Dietetyk jest idealnym wyborem. Ich specjaliści służą fachową wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i poprawić jakość życia. Skontaktuj się z nimi już dziś i zacznij dbać o swoje zdrowie!

Listing Tags
Address
ul. Elewatorska 13, 15-620 Białystok podlaskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *