Us-Wet Lecznica weterynaryjna Grzegorz Gudz

Listing Category
Description

Usługi weterynaryjne w Szówsku i okolicach

Us-Wet Lecznica weterynaryjna Grzegorz Gudz to profesjonalna firma świadcząca usługi weterynaryjne dla zwierząt domowych. Nasza lecznica znajduje się w Szówsku, w powiecie jarosławskim, w województwie podkarpackim. Od 1999 roku zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną dla naszych podopiecznych.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy są miłośnikami zwierząt i zawsze podchodzą do nich z zaangażowaniem. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę weterynaryjną przez 24 godziny na dobę. Posiadamy własny sprzęt diagnostyczny, takie jak RTG i USG, oraz korzystamy z zaawansowanego sprzętu specjalistycznego firmy IDEXX. Współpracujemy również z renomowanymi laboratoriami Laboklin i Vetlab.

Oferujemy pełen zakres usług weterynaryjnych, w tym diagnostykę i leczenie zwierząt domowych. Nasze specjalizacje obejmują takie dziedziny jak okulistyka, kardiologia, neurologia, nefrologia, ortopedia i dermatologia. Przeprowadzamy różnego rodzaju badania laboratoryjne, takie jak badanie moczu, krwi, kału, zeskrobin skóry oraz płynów ustrojowych. Zapewniamy również diagnostykę ciąży za pomocą USG i RTG, opiekę nad ciężarnymi samicami i noworodkami oraz sterylizację.

W naszej lecznicy przeprowadzamy również odrobaczanie, szczepienia (szczepionki jednoważne) oraz chipowanie zwierząt. Oferujemy także usługi stomatologiczne, takie jak usuwanie przetrwałych kłów mlecznych i kamienia nazębnego. W naszym sklepie weterynaryjnym znajdziesz specjalistyczne produkty, które pomogą pozbyć się pcheł i innych pasożytów, takie jak szampony, obroże i spot-on. Posiadamy również szeroki wybór karm od uznanych producentów i zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie diety dla Twojego pupila.

Serdecznie zapraszamy do naszej Lecznicy Dla Zwierząt "US-Wet". Jesteśmy gotowi zapewnić Twojemu zwierzakowi najlepszą opiekę weterynaryjną w Szówsku i okolicach, w tym w powiatach jarosławskim, lubaczowskim i przeworskim.

Listing Tags
Address
Lecznice weterynaryjne

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *