Usługi Dietetyczno-Treningowe Natalia Gacka-Dressler

Listing Category
Description

Usługi Dietetyczno-Treningowe Natalia Gacka-Dressler to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i treningiem.

Niestety, szczegółowe informacje na temat oferty firmy nie zostały dostarczone. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Usługami Dietetyczno-Treningowymi Natalia Gacka-Dressler poprzez email: kontakt@nataliagacka.pl lub telefon: 660 679...

Firma mieści się pod adresem ul. Sicieńska 29, 85-374 Bydgoszcz. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Usługi Dietetyczno-Treningowe Natalia Gacka-Dressler oraz inne firmy działające w branży oferują szeroki zakres usług, w tym m.in. konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania, współpracę z lekarzami dietetykami, prowadzenie gabinetów dietetycznych oraz poradni dietetycznych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Usług Dietetyczno-Treningowych Natalia Gacka-Dressler i podziel się swoją opinią o firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Sicieńska 29, 85-374 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *