Vitanes Urszula Stankiewicz-Omiotek

Listing Category
Description

Vitanes Urszula Stankiewicz-Omiotek to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w Lublinie, w województwie lubelskim. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dietetyki, jednak nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Vitanes Urszula Stankiewicz-Omiotek poprzez email: ula120@op.pl lub telefonicznie pod numerem 530 783...

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, firma mieści się pod adresem ul. Wileńska 2f, 20-603 Lublin.

W ofercie Vitanes Urszula Stankiewicz-Omiotek znajdują się usługi z zakresu dietetyki, które obejmują m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Firma oferuje również porady dotyczące zdrowej diety, a także współpracuje z lekarzami dietetykami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, Pracownicy Vitanes Urszula Stankiewicz-Omiotek gwarantują wysoki poziom obsługi oraz posiadają niezbędne kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie dietetyki, Vitanes Urszula Stankiewicz-Omiotek jest idealnym wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Wileńska 2f, 20-603 Lublin lubelskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *