Weronika Głodnicka Personal & Diet Coach

Listing Category
Description

Firma Weronika Głodnicka Personal & Diet Coach to profesjonalna firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w urokliwej miejscowości Sopot, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jednak możesz skontaktować się z Weroniką Głodnicką Personal & Diet Coach poprzez email: w.glodnicka@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 534 153... w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli preferujesz spotkanie osobiste, przedstawiciel firmy Weronika Głodnicka Personal & Diet Coach jest dostępny pod adresem 81-855 Sopot, al. Niepodległości 651 lok. 6. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

W branży dietetycznej większość firm oferuje usługi związane m.in. z dietetyką, zaburzeniami łaknienia i odżywianiem, zdrową dietą, dietą dla zdrowia, lekarzem dietetykiem, gabinetem dietetycznym, dietą od dietetyka, poradnią dietetyczną oraz poradami dietetyka.

Mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do grona zadowolonych klientów firmy Weronika Głodnicka Personal & Diet Coach. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
al. Niepodległości 651 lok. 6, 81-855 Sopot pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *