Wolnik Irena Poradnia Dietetyczna

Listing Category
Description

Wolnik Irena Poradnia Dietetyczna to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Kędzierzyn-Koźle, w województwie opolskim.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dietetyki, oferując kompleksowe wsparcie w kwestii zdrowego odżywiania. Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, ale zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu 500 149..., który chętnie udzieli wszelkich potrzebnych informacji.

Siedziba Wolnik Irena Poradnia Dietetyczna znajduje się pod adresem ul. Kosmonautów 2, 47-220 Kędzierzyn-Koźle. Jeśli chcesz spotkać się z naszym przedstawicielem osobiście, podajemy również współrzędne geograficzne naszej siedziby: [kopiuj].

W naszej branży skupiamy wiele firm, które oferują szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Oferujemy profesjonalne poradnictwo dietetyczne, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także kompleksowe wsparcie w doborze odpowiedniej diety dla zdrowia. W naszej poradni znajdziesz doświadczonych lekarzy dietetyków oraz gabinet dietetyczny, w którym otrzymasz indywidualne porady i wsparcie w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewnią Ci najwyższy poziom kompetencji i profesjonalnej obsługi. Zapraszamy do skorzystania z usług Wolnik Irena Poradnia Dietetyczna i rozpoczęcia drogi do zdrowego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Kosmonautów 2, 47-220 Kędzierzyn-Koźle opolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *