Zdrowa Caloria Dietetyka Kliniczna i Estetyka Ciała Ireneusz Chmiel

Listing Category
Description

Zdrowa Caloria Dietetyka Kliniczna i Estetyka Ciała Ireneusz Chmiel to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Kłodzko, w województwie dolnośląskim.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności, oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez email: biuro@zdrowacaloria.pl lub telefonicznie pod numerem 721 561.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się pod adresem ul. Grunwaldzka 1C lok. 1, 57-300 Kłodzko.

Zdrowa Caloria Dietetyka Kliniczna i Estetyka Ciała Ireneusz Chmiel specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Nasza oferta obejmuje m.in. poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego.

Nasi doświadczeni dietetycy są w stanie pomóc Ci w osiągnięciu zdrowej diety, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Współpracujemy zarówno z osobami, które chcą schudnąć, jak i z tymi, które potrzebują specjalistycznej diety ze względu na różne schorzenia.

Zapewniamy profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza poradnia dietetyczna jest miejscem, gdzie możesz uzyskać fachową pomoc i wsparcie w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Zdrowa Caloria Dietetyka Kliniczna i Estetyka Ciała Ireneusz Chmiel. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o naszej firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Grunwaldzka 1C lok. 1, 57-300 Kłodzko dolnośląskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *