„Zdrowie Na Talerzu” Poradnia Dietetyczna Paula Łysakowska

Listing Category
Description

"Zdrowie Na Talerzu" Poradnia Dietetyczna Paula Łysakowska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Gdynia, w województwie pomorskim. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece dietetycznej, oferując naszym klientom szeroki zakres usług.

Nasza oferta skierowana jest do osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem oraz utrzymaniem odpowiedniej wagi. W naszej poradni znajdziesz doświadczonych dietetyków, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele żywieniowe. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zwiększyć masę mięśniową czy poprawić swoje nawyki żywieniowe, nasi specjaliści zaproponują Ci indywidualnie dopasowany plan dietetyczny.

W "Zdrowie Na Talerzu" Poradnia Dietetyczna Paula Łysakowska oferujemy również pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania. Nasi dietetycy posiadają wiedzę i doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na takie problemy i są w stanie zapewnić im wsparcie i odpowiednie porady.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Możesz zadzwonić pod numer 504 055... lub napisać wiadomość e-mail na adres poradnia@zdrowie-na-talerzu.pl. Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszelkich informacji i umówi Cię na wizytę.

Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Znajdziesz nas pod adresem ul. Stryjska 26 a, 81-506 Gdynia. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, podajemy również współrzędne geograficzne naszej firmy: 54.49177N, 18.53616E.

"Zdrowie Na Talerzu" Poradnia Dietetyczna Paula Łysakowska to miejsce, gdzie doświadczenie naszych pracowników w branży gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencji. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej profesjonalnej i indywidualnej opiece, pomożemy Ci osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę, która wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie i jakość życia.

Listing Tags
Address
ul. Stryjska 26 a, 81-506 Gdynia pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *