„Żerowisko” Portal Żywieniowy

Listing Category
Description

"Żerowisko" Portal Żywieniowy to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Nasza siedziba mieści się pod adresem ul. Jackowskiego 33/1, 60-513 Poznań.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności oraz oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez email: kontakt@zerowisko.pl lub telefon: 698 648.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Nasza oferta obejmuje pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, kompleksowe porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych oraz leczenie dietetyczne. W naszym gabinecie dietetycznym zapewniamy profesjonalną opiekę i wsparcie w osiąganiu zdrowej diety oraz utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

Nasi doświadczeni pracownicy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam spełnić oczekiwania naszych klientów. Współpracujemy z lekarzami dietetykami oraz prowadzimy poradnie dietetyczne, gdzie udzielamy kompleksowych porad i wsparcia w zakresie zdrowego odżywiania.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług pozwolą nam sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów "Żerowisko" Portal Żywieniowy.

Listing Tags
Address
ul. Jackowskiego 33 /1, 60-513 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *