Źródło Zdrowia Sklep Zielarsko-Medyczny Jolanta Piekiełko

Listing Category
Description

Firma Źródło Zdrowia Sklep Zielarsko-Medyczny Jolanta Piekiełko to renomowany sklep zielarsko-medyczny, który znajduje się w malowniczym Andrychowie, w województwie małopolskim. Od 2011 roku działamy z powodzeniem na rynku, oferując naszym klientom szeroki wybór zdrowych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne do wprowadzenia zdrowej diety. Oferujemy ekologiczne produkty spożywcze, suplementy diety oraz środki, które pomagają w różnych schorzeniach. Nasza oferta jest bogata i zawsze staramy się doradzić naszym klientom w kwestii zastosowania produktów. Dostawy wielu z naszych artykułów są regularne, dzięki czemu zawsze możemy zapewnić świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi nabiał ekologiczny, takie jak mleko kozie, owcze i krowie, a także sery, twarogi i jogurty wykonane z tych produktów. Oferujemy również pieczywo razowe, świeże warzywa i owoce od polskich dostawców oraz zdrowe kiszonki. W naszej ofercie znajdują się również miody, wina ziołowe, soki warzywne i owocowe, mąki ciemne i jasne, kasze, cukry, słody, słodycze bez cukru, jaja oraz bakalie.

Oprócz szerokiego wyboru produktów spożywczych, oferujemy również liczne zioła, przede wszystkim do zaparzania, w tym dziką różę. W naszym sklepie znajdziesz również olejki aromatyczne i kosmetyki naturalne. Oferujemy mydła, żele, oleje, w tym żywokostowe i maści, na przykład konopne. Ponadto, w naszym sklepie prowadzimy zapisy na wizyty u dietetyka, osteopaty, irydologa oraz na badania z kropli krwi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnej ofercie Sklepu Zielarsko-Medycznego Źródło Zdrowia, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże w dokonaniu odpowiednich zakupów.

Listing Tags
Address
Żywność ekologiczna

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *